X
تبلیغات
زولا

*وهابیت در مورد زیارت اهل بیت زیاد حرف زده و قلم زده و ما متاسفانه به آن نپرداختیم و یا به قول آیت الله بهجت صوری به آن پرداختیم.

* امام هادی علیه السلام صورت یک انسان کامل را در زیارت جامعه کبیره برای ما به تصویر کشیده است. ما در مورد اینکه چگونه راه برویم، چگونه زندگی کنیم، دچار مشکل هستیم اما امام هادی علیه السلام راه رابه ما نشان داده است.

 *فرمودند وقتی به زیارت برادر مومن تان می روید مثل اینکه به زیارت من آمده اید هر کسی زائر ما را زیارت کند مثل این است که ما را زیارت کرده است.

* امیرالمومنین به سلمان گفت میخواهم جایگاه تو را در بهشت نشانت بدهم. وقتی جایگاه سلمان را نشانش داد. او پرسید: شما هم هستید؟ فرمود نه اینجا فقط جایگاه تو است . آیت الله بهجت می فرمودند جایگاه خودتان را در زیارت جامعه کبیره پیدا کنید.

* اگر کسی گفت من عبد حسینم یا عبد زینب هستم این به این معنا نیست که من حسین را می پرستم. به این معناست که من بنده حسین هستم. خیلی از ما روی دعا شناسی اهل بیت کار نکرده ایم.

*شخصی رفت محضر آیت الله بهجت گفت آقا دستوری در رابطه به سیر و سلوک بفرمایید ایشان فرموند نماز اول وقت بخوانید آن شخص برگشت تهران ناراحت از اینکه آقای بهجت جمله در خور شان من نگفته است. یکسال گذشت سال بعد دوباره رفت پیش ایشان گفت دستوری بدهید. فرمودند یکسال گذشت اما شما هنوز نمازتان را اول وقت نمی خوانید.

محفل حیدریونتاریخ : پنج‌شنبه 25 اردیبهشت 1393 | 15:55 | نویسنده : خادم الرقیه | نظرات (0)